For Sale

Sośnica Residence / ścisłe centrum / Strefa SPA

Heleny Modrzejewskiej 7, Zakopane
Location: ul. Heleny Modrzejewskiej 7, Zakopane

Nowopowstające luksusowe Apartamenty  mieszczą się w samym sercu Zakopanego (dwie lokalizacje). Te tereny należą do najbardziej popularnych, a zarazem prestiżowych w całym Zakopanem. Cały kompleks mieści się  niedaleko  od Krupówek, a także Wielkiej Krokwi, będącej jedną z głównych atrakcji regionu. Dookoła działki są zielone tereny ze starodrzewiem. Dzięki takiej lokalizacji można liczyć nie tylko na bliskość centrum ale także na ciszę, spokój oraz widok na piękną panoramę Tatr.

Budynki są zbudowane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki połączeniu metalu, szkła i kamienia inwestycja będzie miała luksusowy wygląd, który nawiązuje do tradycyjnej architektury regionu. Budynek będzie zaopatrzony w panoramiczne windy. Wszystkie apartamenty będą doskonale doświetlone dzięki dużym oknom oraz przesuwanym drzwiom balkonowym i tarasowym. Okna dachowe, które w swoim wyglądzie będą niepowtarzalne zamontowane zostaną na poddaszu. Dzięki temu w ciągu dnia będzie można podziwiać tatrzańskie szczyty, a w nocy rozgwieżdżone niebo. Indywidualny komin umożliwi instalację kominka w każdym z apartamentów.

Na obiektach  zaplanowano osobny budynku na SPA. Dzięki temu znacząco podnosi się efektowność całego projektu. SPA będzie zawierało basen z podgrzewaną wodą i zestaw saun.. Dzięki dużej powierzchni przewidziano na budowę otwartego basenu .


Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim , a ceny podana jako netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Lista dostępnych apartamentów przesyłamy w przypadku zainteresowania droga e-mail.

Dodatkowo w przypadku zakupu proponujemy Państwu kompleksowa obsługę i zarządzanie najmem krótkoterminowym. Jesteśmy małą rodzina firma z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku , dlatego gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta – Grzechowiak Górskie Apartamenty .Ponadto zarządzamy w tym momencie 60 apartamentami w tym kompleksie pod nazwą Aparthotel Royal Resort SPA Zakopane. 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt!

GRZECHOWIAK GÓRSKIE APARTAMENTY

+48 509385281 lub +48 509652484

biuro@grzechowiakzakopane.pl